15’inci Uluslararası 360 Dereceden Aşk Festivali’ne Geri Sayım Başladı!

Şubat ayı boyunca sürecek İstanbul’un Kültür, Sanat, Tasarım ve Yaşam Festivali, bir kez daha şehri “Aşk”la sarmalayacak. Festivalin bu seneki teması; Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılı olması ve Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk‘ün “Özgürlük ve Bağımsızlık Benim Karakterimdir!” sözünden ihamla: ÖZGÜRLÜK SENİN KARAKTERİNDİR!

İstanbul’un Kültür, Sanat, Tasarım ve Yaşam Festivali 360 Dereceden Aşk || @Love360Fest, onlarca kültür, sanat, tasarım profesyonelinin, yüzlerce eserin, pek çok kurum ve STK’nın katılımıyla bu sene Türkiye Cumhuriyeti’nin 100.yılı olması vesilesiyle çok daha farklı bir heyecan ve gururla on beşinci kez hayat bulacak.

Halka açık sergiler, performanslar, müzik dinletileri, söyleşiler ve çeşitli etkinliklerin yanı sıra “Aşkı Konuşanlar Konferansı”, “LOVE UP Sinema Kuşağı”, “Lovers Bazaar”, “Aşkın Damakta Kalan Tadı” ve “O Her Yerde Sohbetleri” gibi markalaşmış projeleri izleyiciler ile buluşturacak.

Pazarlama trendlerinin dışında durarak kalp sembolü kullanmayan ve 14 Şubat’ı kutlamayan festival; fikir annesi Işık Gençoğlu küratörlüğünde, Istanbul Concept ve İstanbul Yaratıcı Endüstriler Derneği organizasyonu ile ve ayrıca Danışma Kurulu’ndaki Esin Çelebi BayruPınar Kartal TimerProf. Dr. Itır ErhartEcmel AyralBahadır KaleağasıOğuzhan Kayan gibi değerli isimlerin katkılarıyla gerçekleşecek