Trailer’ın Ardından Güneşi Söndürmem Gerek Filmi Afişi Yayınlandı!

Emre Gül tarafından kaleme alınan ve Ephesus Yayınları’ndan okuyucu ile buluşan Güneşi Söndürmem Gerek serisi film oldu. 29 Mart’ta vizyona girecek olan film, kitabın genç okuyucuları tarafından da heyecanla bekleniyor.

Emre Gül’ün aynı adlı çok satan gençlik romanı serisinden sinemaya uyarlanan ‘Güneşi Söndürmem Gerek’, hikâyesiyle gençleri sarıp sarmalamıştı. Romanın merakla beklenen filminin afişi yayınlandı.

29 Mart’ta sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanan, senaryosunu Doğukan Cantimur’un kaleme aldığı, Hande Türkel’in yönetmen koltuğunda oturduğu, Sky Films ve ASC Films ortak yapımı olan filmin kadrosunda başarılı genç oyuncular Serra Arıtürk, Samet Kaan Kuyucu, Gürberk Polat, Ezgi Gör, Lal Ensari, Bayram Bazarov, Derin Beşikçioğlu, Serdar Bileke ve Burak Can ile usta oyuncu Osman Alkaş yer alıyor.

Ağustos ayında Kıbrıs’ta çekimleri gerçekleşen film, hayatındaki en değerli varlığı sevgilisi Anıl’ı kaybeden Umut’un, hayatına kaldığı yerden devam etmeye çabalarken hiç beklemediği bir gerçekle karşı karşıya kalıp yüzleşmesini konu alıyor.