Müstakbel Damat Vizyon Tarihini Erteledi

İlker Ayrık’ın hem yönettiği ve senaryosunu kaleme aldığı, başrollerini Erdal Özyağcılar ve Hande Soral ile birlikte paylaştığı Müstakbel Damat filmi, ülkemizde de tespit edilen koronavirüs (Covid-19) nedeniyle vizyon erteleme kararı aldı.

Geçtiğimiz hafta galasını erteleyen filmin, 13 Mart olarak belirlenen vizyon tarihini de ertelemesinin ardından yapım firmasından da açıklama geldi.

Yapılan açıklamada, “Aylardır birlikte tüm sinemacı dostlarımız ve basın mensubu dostlarımızla kol kola ilerlediğimiz, samimi, sıcak ve başarılı bir süreçle vizyon zamanına birlikte geldik. Planlanan bir çok sürpriz tanıtım çalışmalarımızla da bu güzel tabloyu birlikte hazırladık. Fakat son günlerde yaptığımız gündem takibi, devlet yetkililerimizin açıklamaları, küresel çapta açıklamalar ve haber dairelerin toplantıları ışığında şimdiye kadar yaptığımız maddi zararımızı göğüslemek pahasına hiç istemediğimiz bir kararı almak zorunda kaldık. Hepimiz için çok kıymetli olan Müstakbel Damat filmimizi maalesef vizyon tarihi öngörmeden erteliyoruz. Memleketimiz ve ailelerimiz için öncelikle sağlık diliyor, sevgilerimizi ve saygılarımızı sunuyoruz.” denildi.