Hasan Can Kaya’nın Kaleminden Çok Aşk 24 Şubat’ta Vizyon’da!

Yılın en çok merak edilen ve çekimleri tamamlanan filmlerinden Çok Aşk, 24 Şubat’ta izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Konuşanlar programı ile milyonlara ismini duyuran Hasan Can Kaya’nın hem senaryosunu yazdığı hem de Büşra Pekin, Şebnem Sönmez, Barış Yıldız ve Uğur Yücel’le birlikte başrolü paylaştığı Çok Aşk’ın yönetmen koltuğunda Kıvanç Baruönü oturuyor.

Arif V 216, Patron Mutlu Son İstiyor, Kocan Kadar Konuş, Görümce gibi Türk Sineması’ndaki önemli filmlerin yönetmenliğini üstlenen Kıvanç Baruönü’nün yönetmen koltuğunda oturduğu film, 8 hafta süren yoğun çekim süreci sonrasında, izleyici ile buluşmak için gün sayıyor.

Beyoğlu, Kadıköy, Karaköy, Sarıyer gibi semtlerin yanı sıra platolarda çekimleri tamamlanan Çok Aşk, korsan film satıcısı Coşkun’un aşkın peşinden koştuğu en az 10 yıllık bir dönem ile birlikte Türkiye’nin dönüşümünü de yansıtacak.

Nulook Production ve HACK Creative ortak yapımcılığı ile 24 Şubat’ta izleyiciler ile bulaşacak olan Çok Aşk, 100 kişilik bir teknik ekiple ve 1200’ü aşkın yardımcı oyuncu kadrosuyla tamamlandı. Post prodüksiyon çalışmaları da hız kesmeden devam eden filmin ilk kareleri ise izleyicilerde hem merak hem de heyecan uyandırdı.