Cem Yılmaz’ın Yeni Filmi Do Not Disturb İçin Görkemli Gala

 Kara Komikler serisinden ‘Karakomik Filmler: 2 Arada’ sevilen karakterlerinden Ayzek’in hikayesini konu alan Cem Yılmaz imzalı Do Not Disturb görkemli bir gala ile izleyiciyle buluştu. 29 Eylül’de Netflix’te gösterime girecek alan Do Not Disturb için düzenlenen partiye, filmin yaratıcısı ve yönetmeni Cem Yılmaz başta olmak üzere oyuncu kadrosu Ahsen Eroğlu, Celal Kadri Kınoğlu, Özge Özberk, Bülent Şakrak, Nilperi Şahinkaya, Zafer Algöz, Seda Akman, Can Yılmaz ve Selen Şenay da katıldı.


Feriye’de düzenlenen partiye eğlence ve sinema dünyasından ünlü isimler katılırken ayrıca Cem Yılmaz filmlerinde rol alan Çağlar Çorumlu, Bige Önal, Uraz Kaygılaroğlu da geceye eşlik eden isimler arasındaydı. Filmin izlenmesinin ardından gece Yol Project’in sahnesiyle devam etti.

DO NOT DISTURB FİLMİNİN KONUSU NE?

Kara Komikler serisinden ‘Karakomik Filmler: 2 Arada’ sevilen karakteri Ayzek, pandemi nedeniyle işsiz kalmasının ardından iyice dibe vurur. Nihayet sessiz sakin bir otelde iş bulur fakat daha ilk gece vardiyasında konuklar başına olmadık işler açar.

Haziran 2022’de ilk kez klaket görseli ile yeni filmin çekimlerine başladığını duyuran Cem Yılmaz, filmin adının da ‘Ayzek ile Bir Gece’ olacağını belirtmişti. Yılmaz, yeni filmin konusuna ilişkin sorulara; “Ayzek’in çalıştığı feribot hattı biz filmi çektikten 3 ay sonra kaldırıldı. Artık o arabalı vapur yok. Peki sonra ne oldu? Bunu yeni yazmaya başladığım filmde göreceğiz” ifadelerine yer vermişti.

Çekimlerin tamamlanmasının ardından film Do Not Disturb adını alırken, kadroda yer alacağı duyurulan Tülin Şahin’in de projede yer almaması dikkat çekti.

ZENGİN OYUNCU KADROSUYLA DO NOT DISTURB

Cem Yılmaz (Ayzek), Ahsen Eroğlu (Suhal), Celal Kadri Kınoğlu (Bahtiyar), Özge Özberk (Saniye), Bülent Şakrak (Davut), Nilperi Şahinkaya (Peri), Mustafa Kırantepe (Cengiz), Zafer Algöz (Salih), Tilbe Saran (Anne ses), Diren Polatoğlu (Çarli), Seda Akman (Dora), Can Yılmaz (Bahri), Selen Şenay (Hacer), Öykü Naz Altay (genç kız)