‘Eğitim İçin Her Şey’ Sergisi İstanbul’da!

Okul ziyaretleri sırasında çocukların gözlerindeki umudu, neşeyi, korkuyu anlatan, CPM Yazılım’ın sosyal sorumluluk projesi “Eğitim İçin Her Şey” kapsamında çekilen fotoğraflar, 6 – 10 Mart tarihleri arasında İstanbul 212 Outlet AVM‘de!

Bir okuldan gelen kitap yardım talebi ile başlayan ‘Eğitim İçin Her Şey’ yolculuğu, CPM Yazılım ve Palamut Group sosyal sorumluluk projesine Rabve Vakfı koordinasyonu ile, pilot bölge seçilen Şanlıurfa’da; Suruç, Siverek ve Hilvan bölgelerde, bugüne kadar 300’ün üzerinde farklı okula gerçekleştirilen ziyaretler sırasında çekilen fotoğrafları bir araya getiriyor.

Proje kapsamında her öğrenciye yardım birebir yapılıyor. Okullarda kışlık giyecek yardımın yanı sıra, kitap yardımı, yemekhane, tadilat, jeneratör, fotokopi makinesi, projeksiyon cihazı gibi ihtiyaca yönelik yardımlar ile toplamda 100.000’in üzerinde öğrenciye ulaşıldı. 175 öğrenci okullarını bitirene kadar burs almasını sağlayan proje, bölgedeki çocukların okullarına devam etmeleri için olanak sağlıyor.