Tiyatrokare’den 4 Günde 4 Oyunla Mini Festival!

Tiyatrokare, bu sezon repertuarındaki dört sevilen oyun “Ağaçlar Ayakta Ölür”, “Şen Makas”, “Ahududu” ve “Süper İyi Günler” ile, 12-16 Mart tarihleri arasında İzmir’de mini bir tiyatro festivaline imza atmaya hazırlanıyor!

12 Mart İzmir Karşıyaka Suat Taşer sahnesinde, Melek Baykal, Bülent Seyran, Özgür Yetkinoğlu, Cem Güler, Müge Kement ve Jess Molho “Şen Makas” ile şen kahkahalarını İzmir seyircisiyle paylaşacak.

13 Mart’ta AKM Yunus Emre sahnesinde, on ödüllü oyun “ Süper İyi Günler” ilk kez İzmir’lilerle buluşuyor. Tiyatrokare’ye En İyi Yapım, genç oyuncu Emir Özden’e Yılın Oyuncusu ödüllerini kazandıran “ Süper İyi Günler” Türk Tiyatrosu’nda büyük bir yenilik olarak değerlendiriliyor.

Yıllar sonra Nevra Serezli’yi tiyatroya döndüren oyun “Ağaçlar Ayakta Ölür”, 14 Mart AKM Yunus Emre salonunda 17.30 ve 20.30’da matine suare olarak oynanacak.

Dört sezondur seyircisiyle buluşan, yalnızlığın çaresini bulan “Ahududu” oyunu ise 16 Mart’ta son kez İzmir’de.. Melek Baykal’ın sekiz yıl sonra sahneye döndüğü ve Suna Keskin ile başrolü paylaştığı “Ahududu” oyunda oyunun yönetmeni Nedim Saban da Zeki Paşa rolüyle sahne alıyor.