Cem Belevi İmam Oldu! “Bana Beni Anlat” Filmine Damga Vuran O Anlar…

MSM Yapım’ın yeni romantik – komedi filmi “Bana Beni Anlat”ın 15 Mart’ta vizyona girmesi beklenirken film ekibi tarafından yayınlanan son videoda başrol oyuncusu Cem Belevi’nin imam olduğu sahneler dikkat çekti.

Yapımcılığını Mehmet Ali Şan’nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda filmin senaryosunu da yazan Fuat Yılmaz’ın oturduğu “Bana Beni Anlat”ın başrollerinde Cem Belevi ve Hande Arısoy yer alıyor. “Beni Bana Anlat”ta Cem Belevi ve Hande Arısoy’a; Eren Pekgöz, Kahraman Sivri, Serkan Kuru, Gülnihal Demir, Açelya Elmas, Rukiye Bektaş ve Dilan Dimil eşlik ediyor.

ÇAPKIN BİR İTFAİYECİDEN CAMİ İMAMLIĞINA

Konuk oyuncu olarak Cemal Hünal’ın da yer aldığı romantik-komedi filmi “Bana Beni Anlat”, geçirdiği kaza sonucu ailesini kaybeden ve travmadan kaynaklı demans hastalığına yakalanan Çınar’ın (Cem Belevi) hemşiresi Öykü (Hande Arısoy) ile arasında gelişen ve gittikçe romantikleşen bağı konu alıyor.

Hastalığından dolayı okuduğu ve izlediği şeylerin bilinç altına yerleşmesi ile her gün farklı meslek dallarına merak duyarak uyanan Çınar’ı canlandıran Cem Belevi, bir sahnede çapkın bir itfaiyeciyi canlandırırken başka bir sahnede cami imamı olarak kamera karşısında çıkıyor.

15 Mart’ta vizyona girecek olan film romantik sahneleri ile duygulandırırken komedi sahneleri ile de izleyicilere keyifli anlar yaşatacak.