Piyanonun Dahi Prensi Maksim Mrvica 20 Mart’ta CRR’de!

Dünyanın en başarılı Hırvat müzisyenlerinden piyanist Maksim Mrvica, New Silk Road /Yeni İpek Yolu albümünün dünya lansmanı kapsamında, 20 Mart’ta İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Cemal Reşit Rey (CRR) Konser Salonu’nda sahne alacak.

8.Sezondan Hemen Önce Game Of Thrones Yorumu Dünyanın en çok satan klasik – crossover piyanisti unvanına sahip Maksim Mrvica, CRR’de vereceği konserde; Nisan ayında 8. ve son sezonu yayına girecek olan Game Of Thrones’un tema müziğinin de bulunduğu yeni albümünden eserler icra edecek. Sanatçının yaşadığı Hırvatistan, dünyanın en çok izlenen dizisi unvanına sahip Game of Trones’un çekildiği üç ülkeden biri.

Fındıkkıran, All Of Me (John Legend) ve Clocks (Coldplay) sanatçının yeni albümünden icra edeceği diğer eserlerden birkaçı.

Mrvica konserde ayrıca, önceki çalışmalarında yer alan ve yorumuyla müzikseverlerden büyük beğeni toplayan; Flight Of The Bumblebee, Exodus, The Godfather gibi klasiklere de yer verecek.

3 Kıtada 60 Şehir

Sanatçı New Silk Road turnesi kapsamında, aralarında Sydney, Seul, Pekin ve Şangay’ın da bulunduğu pek çok şehirde biletlerin günler öncesinden tükendiği konserler verdi. Mrvica’nın, New Silk Road turnesinde 3 kıtada 60 şehir yer alıyor.