Gülsin Onay “Pazar Konserleri” Serisine Devam Ediyor!

Kimi minibüste yaşamak zorunda kaldı, kimisi fakirlikle, savaşlarla mücadele etmiş kimisi de hayatın seyircisi olarak adını dünya tarihine adını yazdırmış onlarca sanatçı bugüne kadar okuyucu ve izleyicisiyle buluştu.

Zor zamanlarda anlıyoruz hepimiz ‘büyük sanatçı’ ne demek!

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 günlerinde, Türkiye’de öncelikle gönüllü karantina başladı hemen ardında da sokağa çıkma yasakları hayatımıza girdi.

Alınan tedbirlerle birlikte ise belki ilgisizlikten, belki zamansızlıktan ve belki de henüz dikkatimizi çekmediğinden atladığımız tüm sanatsal faaliyetler bu zamanda ilaç gibi girdi hayatımıza.

Oysa, bir isim vardı ki hepimizi kalbimizden yakaladı; Gülsin Onay!

Daha ilk günden itibaren hemen sanatını dijitale yönlendiren, hayranları ile buluşmak için hiç zaman kaybetmeden konserlerini sosyal medya platformlarına taşıyan Gülsin Onay, ‘Pazar Konserleri’ serisine devam ediyor.

Hepimize verdiği desteği Gülsin Onay “Bu zor zamanlarda bu kadar çok kişiye müziğimle erişebilmekten onur duyuyor ve desteğiniz için hepinize teşekkür ediyorum” sözleri ile ifade ederken, YouTube, Facebook, Twitter ve Instagram’da eşzamanlı olarak saat 21.00’de yayınlanan Pazar Konserleri duyurusunu da yineliyor.

İşte Gülsin Onay’ın Pazar Konserleri serisi şöyle devam edecek:

3 Mayıs: Ravel, “Gaspard de la Nuit”
10 Mayıs: 2. ve 3. Balladları da içeren Chopin programı
17 Mayıs: Debussy, “Images” 2.kitap
24 Mayıs: Beethoven, Op.111, do minör sonat
31 Mayıs: Bach, İtalyan Konçertosu’yla