CEO’lar ve Sanatçılar TOÇEV İçin Sahne Aldı

Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı (TOÇEV) yararına, Vakıfbank, İşsanat, ISS, Develi gibi sponsorların desteği ile düzenlenen etkinlikte, iş dünyasının önce gelen CEO’ları ve Suzan Kardeş, Fatih Erkoç, Altay, Nebil Özgentürk birlikte sahne aldı.

SONY DSC

İş Sanat’ta sahne alan C-Majör İşten Sesler Korosu ve birçok değerli sanatçı konuklarına unutamayacakları bir konser verdi.

Aralarında DenizBank CEO’su Hakan Ateş, Bosphorus Gaz Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şen, Ener Holding Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Işık, Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan, Dedeman Otelleri Yönetim Kurulu Başkanı Murat Dedeman, Tezmaksan Yönetim Kurulu Üyesi Fatma Aydoğdu, Vakıfbank Genel Müdürü Mehmet Emin Özcan gibi değerli iş insanlarının yanı sıra mizahçı ve yönetmen Gani Müjde, yazar Ahmet Ümit, tiyatrocu Behzat Uygur gibi isimlerin sahnede olduğu konserden elde edilen gelir; 25 yıldır milyonlarca çocuğun eğitimine ve hayatına dokunan TOÇEV’e bağışlandı.

SONY DSC


Sianji grubun yönetim kurulu başkanı aynı zamanda Cmajor grubunun başkanı Recai Çakır, solo performansı ile geceye renk katarken TOÇEV Genel Müdürü Bade Takazoğlu’da sahne performansına eşlik etti.

Çeyrek yüzyılı son derece anlamlı bir şekilde kutlayan bu etkinlik, iş dünyasının sosyal sorumluluk anlayışının en güzel örneklerinden biri olarak tarihe geçti.