Alper Saldıran “Kırmızı Odadan Hikâyeler” ile Raflarda!

Beyaz Odadan Hikâyeler ve Siyah Odadan Hikâyeler adlı kitaplarıyla, oyunculuğunun yanı sıra yazarlığıyla da kitlelerin gönlünde yer edinen Alper Saldıran’ın beklenen kitabı Kırmızı Odadan Hikâyeler , Karakarga Yayınları etiketiyle raflarda yerini aldı. Bu kez “kırmızı oda”dan seslenen Saldıran, okuyucuyu kendi iç odalarında, aşkın peşinde bir yolculuğa çıkartıyor.

İlk kitabı Beyaz Odadan Hikâyeler’de okuyucusuna beyaz bir odanın içinde bambaşka renkler keşfettiren Alper Saldıran, siyah bir odadan seslendiği ikinci kitabı Siyah Odadan Hikâyeler’de ise giderek yalnızlaşan insan kalabalıkları, aşklar, acılar, hayal kırıklıkları içinde yaşarken hiç umulmadık bir anda karşımıza çıkıveren umutla, insanlığa, doğaya, ilişkilere, geleceğe bambaşka bir yerden bakılabileceğini gösteriyor.

Saldıran, yeni çıkan ve üçlemenin son kitabı olan Kırmızı Odadan Hikâyeler’de ise okuyucuya aşkın farklı yüzlerini gösteriyor. Alper Saldıran, hiç umulmadık yerlerde, beklenmedik şekillerde aşkı karşımıza çıkarttığı yolda, hemen yanıbaşımızda yürüyor.

Alper Saldıran’ın Karakarga Yayınları’ndan çıkan yeni kitabı Kırmızı Odadan Hikâyeler kitabevlerinde ve internet sitelerinde okurları bekliyor.